هشتمین عجایب دنیا کشف شد توسط خودم :| واقعا پوکر فیس ساعتا به دیوار باید زل بزنم.ساعتم عدد ۶رو نشون نمیده و ب جاش هفت رو نشون میده.نمیدونم دقیقا مشکل از کجاشه.این ساعته رو مامان بهم داد.بابام سال ها پیش برای تولدش گرفته بود و هیچ وقت دستش نکرد چون میترسید گمش کنه مث من.اما امروز فهمیدم ساعت ۶ رو ۷نشون میده :/ 

چطور متوجه شدم؟ والا دیدم مامانم خیلی خوابیده و نگرانش شدم گفتم چرا بیدار نمیشه.ک یهو دیدم ساعت ۶ هست نه ۷.مقداری دلم آروم گرفت ک مامان طوریش نیس.مقداری م ناراحت شدم که ساعت عزیزم یک normal variationداره!  :)) ک اونم از طرف من پذیرفته ست.

دیگه م اینکه خدا رو شکر.دم دمه اذونه.دلم برای مسجد رفتن با بابام تنگ شده.دلم برای بیدار شدنم دم صبحم با صدای تسبیح بابام که نماز شب میخوند تنگ شده.دلم برای دستای مردونه و بزرگش تنگ شده.دلم کلن خیلی تنگه.حس میکنم چشمام پره از اشک.خدایا میدونم این دنیا محل موندن نیستن و میدونم که باید مثل مامان ازت بخوام صبر زینب گونه بهمون بدی ولی خودت میدونی در دلم چی میگذره.دلم خیلی تنگه.خدایا تو رو خدا شادی رو بیار توی خونمون.من ایمانم قوی نیس اما تو خدای بزرگی هستی.آمین.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها